Produkt dnia
Emel Roczki - Trzewik E1468-8
Emel Roczki - Trzewik E1468-8
199,00 zł
Darmowa dostawa
Zrób zakupy na kwotę minimum 199 zł - przesyłkę otrzymasz GRATIS
Darmowa dostawa (Poczta Polska) już od 199,00 zł.
Jesteśmy na Facebooku
Bucikowy blog
Zdrowa Stopa - znak będący wyróżnikiem dobrego obuwia

Znak "ZDROWA STOPA" jest wyróżnikiem dobrego obuwia, zabezpieczającego prawidłowy rozwój i funkcjonowanie stopy dziecka.
Prawo do stosowania tego znaku przez producentów obuwia przyznaje Komisja Specjalistów ds. Obuwia Dziecięcego działająca przy IPS Oddział w Krakowie potwierdzając swoją decyzję świadectwem. Oceny obuwia dokonuje ortopeda, antropolog, konstruktor obuwia, technolog i materiałoznawca.

Kupując buty ze znakiem "ZDROWA STOPA" masz pewność, że spełnią one wszystkie rygorystyczne wymogi pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym, stawiane przez Instytut Przemysłu Skórzanego.

Poniżej przedstawiamy informacje, pomocne przy wyborze butów dla dzieci:

"Jak dbać o stopy swojego dziecka?
Porady dla rodziców ...

Pierwsze buty dla dziecka, czyli kiedy i jak wybrać, żeby nie zwariować :)

Długo się zastanawialiśmy jak zacząć wpis o pierwszych bucikach i stanęło na tym, że mądrzyć się nie będziemy, prześcigać w swoich racjach i opiniach też nie, takich wiele już w internecie krąży.
Postanowiliśmy stworzyć krótki przewodnik (lekturę do poczytania) dla rodziców będący wynikiem tylko i wyłącznie naszego doświadczenia w pracy z maluszkami stawiającymi swoje pierwsze kroki. To co przedstawimy poniżej wynika z naszych obserwacji i rozmów z rodzicami, którzy trafiają do naszego sklepu, bardzo często zdezorientowani i zbombardowani różnymi informacjami i opiniami w mediach społecznościowych i internecie (będących wynikiem czysto biznesowych relacji pomiędzy producentami obuwia a osobami, które te opinie przekazują).

Pierwsze buty dla dziecka
.... czyli kiedy jest ten właściwy moment
... i dlaczego postawiliśmy na buty EMEL Roczki

Najmłodsze dziecko, które wyszło w pierwszych bucikach z naszego sklepu miało 10 miesięcy, a najstarsze prawie 16 miesięcy. I pisząc słowo "wyszło" mamy na myśli pierwsze samodzielne kroczki w butach zmierzające do drzwi wyjściowych z dumą i zadziwiającym przyspieszeniem :). Tak, tak - bo dobrze dobrane buciki powodują, że maluchy nagle robią się szybkie, a rodzice muszą nastawić się, że już nic nie będzie takie jak wcześniej, a ich pociecha będzie teraz intensywnie odkrywać świat i często im samym będzie trudno dotrzymać kroku swojemu dziecku :) ...

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl